X
Denizli’de Voleybol Sahaları Coşkuyla Doldu

Denizli’de Mini Voleybol Şenliği Heyecanı

Denizli Büyükşehir Belediyesi, 10-11 yaş grubu voleybol takımları için bir “Mini Voleybol Şenliği” düzenledi. Şenliğe, şehirdeki 23 voleybol takımından 300 genç sporcu katıldı.

Şenlik, Denizli Büyükşehir Belediyesi Geleneksel Spor Oyunları Kompleksi’nde gerçekleştirildi. Açılışa Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Ayşe Sarıkaya, sporcular ve aileleri katıldı.

İki gün süren şenlikte, 23 takım kıyasıya mücadele etti. Turnuvanın sonunda, kızlarda Damlaspor birinci, Denizli Voleybol Spor Kulübü ikinci, Cavidil Spor Kulübü üçüncü ve Serinhisar Gençlik ve Spor Kulübü dördüncü oldu. Erkeklerde ise Hierapolis Spor Kulübü birinci, Yeşilçınar Spor Kulübü A ikinci, Cavidil Spor Kulübü üçüncü ve Yeşilçınar Spor Kulübü B dördüncü sırada yer aldı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi, genç sporcuların gelişimine destek vermek ve onlara daha fazla fırsat sunmak amacıyla bu tür etkinlikleri düzenlemeye devam edeceğini belirtti.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.