X
Aydın Büyükşehir, Deniz Kaptanı ile Rotaya Devam

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, Kaptan Fatma Şekerci ile Sözleşme Yeniledi

Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı, geçtiğimiz iki sezonda takımın kaptanlığını üstlenen Fatma Şekerci ile sözleşme yeniledi.

Kulübün sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada, “Değerli kaptanımız Fatma Şekerci ile yeniden sözleşme imzaladık. Takımımıza yaptığı katkılardan dolayı kendisine teşekkür ediyor, önümüzdeki sezonda da başarı ve sakatlıksız bir sezon geçirmeyi diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Fatma Şekerci, Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı ile iki başarılı sezon geçirdi. Takım, Şekerci’nin kaptanlığında Türkiye Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele etti ve üst sıralarda yer aldı.

Şekerci’nin sözleşme yenilemesi, Aydın Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı’nın önümüzdeki sezon için kadrosunu güçlendirme çalışmalarının bir parçası olarak görülüyor. Takım, Şekerci’nin liderliğinde başarılarını sürdürmeyi ve daha üst liglere yükselmeyi hedefliyor.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.