X

Vali Akbıyık, şampiyon Elif’e altın hediye etti

Muğla Valisi İdris Akbıyık özel sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonu Elif Oral’ı altın ile ödüllendirerek başarılarının devamını diledi. Köyceğizli özel spor

Vali Akbıyık, şampiyon Elif’e altın hediye etti

Muğla Valisi İdris Akbıyık özel sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonu Elif Oral’ı altın ile ödüllendirerek başarılarının devamını diledi.

Köyceğizli özel sporcu Elif Oral Özel Sporcular Türkiye Yüzme Şampiyonası’na katılarak 50 metre ve 100 metre serbest 50 metre ve 100 metre kurbağalama yarışlarında birinci olarak Türkiye Şampiyonu olmuştu. Muğla Valisi İdris Akbıyık büyük başarı elde ederek Türkiye şampiyonu olan Elif’i makamında ağırladı. Elif’i elde ettiği başarıdan dolayı altın ile ödüllendiren Vali Akbıyık şampiyonaya hazırlık süreci hakkında bilgi aldı.

Vali İdris Akbıyık “Elif Oral kardeşimiz azmiyle, kararlılığıyla gayretiyle hepimize örnek oldu. Elif’le gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

Vali Akbıyık, şampiyon Elif’e altın hediye etti

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.