X
Şampiyonların Başkanlık Ziyaretinde Gurur Tablosu

Bursa’nın Şampiyon Eskrimcileri Başkan Aydın’ı Ziyaret Etti

ABFA Spor Kulübü’nün başarılı eskrim sporcuları, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın’ı ziyaret ederek son başarılarını paylaştı.

Kulübün antrenörleri ve sporcuları tarafından karşılanan Başkan Aydın, genç sporcuları tebrik ederek Bursa’yı başarıyla temsil ettikleri için gurur duyduğunu ifade etti.

Ziyarette, U12 Erkekler Flöre Birincisi Vedat Tuna Karalar, U14 Bayanlar Flöre Birincisi Ada Küfeciler, Yıldız Kadınlar Flöre kategorisinde Türkiye Birincisi Ada Küfeciler ve Genç Kadınlar Flöre kategorisinde Türkiye İkincisi Ayşe Aksoy, başarılarını Başkan Aydın ile paylaştı.

Başkan Aydın, sporcuların başarılarının Bursa için önemli olduğunu belirterek, “Gençlerimiz Bursa’mızı başarıyla temsil ederek bizleri gururlandırıyorlar. Bu başarılar, hem sporcularımızın hem de antrenörlerimizin özverili çalışmalarının bir göstergesidir” dedi.

ABFA Spor Kulübü antrenör ve sporcularına başarılarının devamını dileyen Başkan Aydın, “Bursa’mızın spor alanında daha da ileriye gitmesi için elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.