X

Muğla’nın Yıldız Atleti Türkiye’nin Zirvesine Yükseldi

Muğla’nın Yıldız Atleti Türkiye’nin Zirvesine Yükseldi

Muğlalı Minik Masa Tenisi Şampiyonu

İzmir’de düzenlenen 100. Yıl Minikler U-11 Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü sporcusu Aybige Feride Üstündağ, 83 sporcu arasından sıyrılarak Türkiye şampiyonu oldu.

10 yaş altı minik kızlar kategorisinde mücadele eden Üstündağ, gösterdiği üstün performansla birincilik kürsüsüne çıktı. Bu başarı, Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ve Üstündağ ailesi için büyük bir gurur kaynağı oldu.

Şampiyonada, Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün diğer sporcuları da başarılı sonuçlar elde etti. Takım ve ferdi kategorilerinde mücadele eden sporcular, kulüplerini en iyi şekilde temsil ederek dereceler elde ettiler.

Aybige Feride Üstündağ’ın Türkiye şampiyonluğu, Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün genç yeteneklerinin neler başarabileceğinin bir kanıtı oldu. Kulüp, genç sporcularını destekleyerek başarılarının devamını hedefliyor.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.