X
Düzce’de Yaz Okulu Heyecanı Başladı!

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi Yaz Okulu Başlıyor

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi, 1 Temmuz’da yaz okulu programını başlatıyor. 5-6 ve 7-13 yaş aralığındaki çocuklar için düzenlenecek yaz okulunda, 25 farklı branşta eğitimler verilecek.

Kayıtlar 28 Haziran’a Kadar

Yaz okuluna katılmak isteyen çocuklar için kayıtlar 28 Haziran’a kadar devam edecek. 09.30-13.00 saatleri arasında dini değerler eğitimi, 13.30-17.00 saatleri arasında ise çeşitli etkinlik atölyeleri gerçekleştirilecek.

5-6 Yaş Grubu İçin Atölyeler

5-6 yaş grubu çocuklar için bale, görsel sanatlar, tasarım, fiziksel gelişim, ritim, minik şefler mutfağı, değerler eğitimi ve eğitici drama atölyeleri açılacak.

7-13 Yaş Grubu İçin Eğitimler

7-13 yaş aralığındaki çocuklar için İngilizce, değerler eğitimi, tasarım atölyesi, mutfak atölyesi, görsel sanatlar, karikatür atölyesi, fiziksel gelişim, masa tenisi, piyano, ritim, keman, gitar, halk oyunları, modern dans, eğitici drama, zeka oyunları ve etkili ve hızlı okuma eğitimleri verilecek.

1 Temmuz – 16 Ağustos Arasında

Yaz okulu, 1 Temmuz – 16 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ayrıntılı bilgi almak isteyenler, 0380 523 02 44 numaralı telefondan Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesi ile iletişime geçebilirler.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.