X
Minik Judocular Tatamiden Şampiyonlara Adım Atıyor

Salihli’nin Minik Judocuları İl Birinciliğinde Madalyaları Topladı

Manisa’nın Salihli ilçesi, Okul Sporları Judo Minikler İl Birinciliği müsabakalarında başarılı bir performans sergiledi.

Manisa Çok Amaçlı Spor Salonu’nda düzenlenen müsabakalarda Salihli’nin minik judocuları, farklı kilolarda madalyalar kazanarak ilçelerine gurur yaşattı.

22 kiloda Eslem Karaoluk, 25 kiloda Elmira Akman, 32 kiloda Hava İrem Celep, 44 kiloda M. Mina Şenyiğit, 48 kiloda Çağlıyan Türkeli, 52 kiloda Irmak Erkoç, +52 kiloda Pınar Öztürk, 42 kiloda Mustafa Özkul ve +55 kiloda Emre Altıntaş il şampiyonu oldu.

İl ikinciliğini elde eden sporcular arasında 25 kiloda Selen Şenyiğit, 32 kiloda Nazlı Gümüş, 40 kiloda Havvanur Gökdemir, 23 kiloda Ş. Berk Şenyiğit, 34 kiloda Murat İzli ve 55 kiloda Kutay Oyan yer aldı.

İl üçüncüsü olan sporcular ise 25 kiloda Hamide Nur Uyar, 32 kiloda Berrenur Yıldırım ve Ekin Ada Işık, 36 kiloda Mira Çetinkaya, 40 kiloda Eda Danacı, 23 kiloda Burak Şenyiğit, 34 kiloda Oğuz Madan ve Ege Yıldız oldu.

Müsabakalarda dereceye giren sporculara madalyaları takdim edildi. Salihli İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Oktay Ayaz, minik judocuları başarılarından dolayı tebrik etti.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.