X

Masters Şampiyonası’na Basın Toplantısıyla Start Verildi

Masters Şampiyonası’na Basın Toplantısıyla Start Verildi

Türkiye Masters Takımlar Şampiyonası’nın Basın Toplantısı Düzenlendi

Türkiye’nin en büyük tenis organizasyonu olan Brooks Brothers Türkiye Masters Takımlar Şampiyonası’nın basın toplantısı, 13-18 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik öncesinde gerçekleştirildi.

Toplantıya, Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Brooks Brothers Ticari Direktörü Mahir Can Işık, Club Alibey Manavgat Genel Müdürü Kerem Kutbay ve master milli tenisçi Behzat Gerçeker katıldı.

Türkiye’nin Hedefi: Dünyanın En İyi Sporcularını Yetiştirmek

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, federasyonun ülkeye hizmet etmeyi ve dünyanın en iyi sporcularını yetiştirmeyi hedeflediğini vurguladı. Durmuş, “Her etkinliğimizde, sporcularımıza, ailelerine, kulüplerine ve antrenörlerine fayda sağlamak için paydaşlarımızla birlikte çalışıyoruz” dedi.

Sporcularımız Ülkelerini Gururla Temsil Ediyor

Durmuş, Türkiye’de tenisin hızla büyüdüğüne ve sporcuların uluslararası başarılar elde ettiğine dikkat çekti. “Sporcularımız, Zeynep Öz’ün dünyanın ilk 50 oyuncusundan birine karşı aldığı galibiyet gibi, her yerde ülkelerini gururla temsil etmeye devam ediyorlar” diye konuştu.

Brooks Brothers: Bu Prestijli Turnuvaya Sponsor Olmak Bir Gurur

Brooks Brothers Ticari Direktörü Mahir Can Işık, federasyonla yaptıkları iş birliğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Işık, “Tenis bizim için çok önemli bir spor. Bu prestijli turnuvaya isim sponsoru olmak bizim için büyük bir zevk ve gurur” dedi.

Club Alibey: 85 Kortla Ev Sahipliği Yapıyoruz

Club Alibey Manavgat Genel Müdürü Kerem Kutbay, tesisin 19 yıldır bu organizasyona ev sahipliği yaptığını belirtti. Kutbay, “Dünyanın sayılı tesislerinden birine sahibiz. Bu gücümüzle şampiyonaya 85 kortla ev sahipliği yapıyoruz” diye konuştu.

Behzat Gerçeker: Tenis İnsanları Birleştiriyor

Master milli tenisçi Behzat Gerçeker, “Dünyanın en güzel yerinde olduğumuzu düşünüyorum. Müthiş bir atmosfer var. 2 bin kişinin bir arada olması çok güzel. İnsanlar birbirleriyle hislerini ve duygularını paylaşıyorlar” ifadelerini kullandı.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.