X

Muslera: Oğlum Olursa, kaleci olmasını istemem!

Galatasaray’ın başarılı file bekçisi fernando muslera, “oğlum olursa, kaleci olmasını istemem. futbolculuğu seçecekse forvet olsun ki, takımın fenomeni olsun“.

Muslera: Oğlum Olursa, kaleci olmasını istemem!

Galatasaray’ın Uruguaylı kalecisi Fernando Muslera, Antalya’da GSTV’ye özel açıklamalar yaptı. İlk olarak Antalya kampını değerlendiren sarı-kırmızılı takımın başarılı file bekçisi, “Ne zaman Antalya’ya gelsem kendimi çok mutlu hissediyorum. Bu dönemde kamplarımızı hep Antalya’da geçiriyoruz, İstanbul’da hava daha soğuk olduğu için. Burada daha güzel hava ve şartlarda antrenman yapma şansımız oluyor. Çok mutluyum, keyfim yerinde” dedi.

“İLK DEFA BÖYLE BİR SEMİNERE KATILDIM”
TSYD’nin düzenlediği Toros Zirvesi’ne katılmasıyla ilgili soruya da cevap veren Muslera, şunları söyledi:
“İlk defa böyle bir organizasyona ve seminere katıldım. Çok kalabalıktı, ilgi çok büyüktü. Zaten ne kadar büyük bir organizasyon olduğunu da bu ilgiden anlayabiliyorsunuz. Ben de bu organizasyona katkı sağladıysam ne mutlu bana. Gayet iyi zaman geçirdik.”

“İSTANBUL’DA DA BİR DÜĞÜN ORGANİZASYONU OLSUN İSTİYORUM”
Kız arkadaşı Patricia Callero ile yakın zamanda Uruguay’da dünya evine giren Muslera, evliliğiyle ilgili yaptığı açıklamada, “Hayatımızda çok önemli bir adım attığımızı düşünüyorum. Patricia ile beraber çok mutluyduk ve evlenme kararı aldık. Uruguay’da çok güzel bir düğün yaptık, ailemizle beraber. Takdir edersiniz ki, ailemizi çok fazla görme imkanı bulamıyoruz. Onlarla çok güzel bir organizasyon oldu. Eğer şartlar uygun olursa İstanbul’da da bir organizasyon olsun istiyorum” diye konuştu.
Çocuk sahibi olmayı düşünüp düşünmediğiyle ilgili bir soruya ise Uruguaylı kaleci, “Daha yeni evlendikten ve hemen sonra böyle bir karar vermek kolay değil. Muhakkak ben de baba olmak istiyorum. Biz Hepsibahis de düşünüyoruz ama bunun zamanına daha karar vermedik. Sneijder ve Rodriguez baba oldu, onları da tebrik ediyorum. Çok güzel bir duygu, ikisinde görme şansım oldu. Tabii ki ben de bu duyguyu yaşamak isterim” dedi.

“EĞER FUTBOLCU OLACAKSA FORVET OLSUN”
Gelecekte bir oğlunun olması durumunda kaleci olmasını istemediğini söyleyen Muslera, “Öncelikle olduğu zaman çocuğumun sağlıklı olmasını diliyorum. Erkek evladım olursa iş seçiminde ona yüzde yüz saygı duyacağım. Elimden geldiği kadar yardımcı olacağım. Ama kaleci olmasını çok istemem. Eğer bir futbolcu olacaksa forvet olsun ki, takımın fenomeni olsun. Kaleci olup sıkıntılar yaşamasını istemem” ifadelerini kullandı.

“UMARIM TARAFTARLARI YENİDEN MUTLU EDERİZ”
Son olarak taraftarlara mesaj yollayan başarılı file bekçisi, sözlerini şöyle tamamladı:
“Taraftarlarla aramızda çok güzel bir bağ var. Bütün takım olarak onları bizim bir parçamız olarak görüyoruz. Bizim en önemli parçamız. Evimizde, deplasmanda, nerede olursa olsun taraftarımız bizimle beraber oluyor. Taraftarımızın desteğini pozitif bir şekilde hissediyoruz. Bizi desteklemeye devam etsinler. Galatasaray’ı daha iyi yerlere getirebilmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Biz de tabii ki gelişmemiz gerektiğini biliyoruz. Her şeyin farkındayız. Taraftarlarımız merak etmesinler, neler yapmamız gerektiğini biliyoruz. Umarım onları tekrar mutlu ederiz.” 
Kaynak: İHA

Alan Adı Kaydet - - WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ