X
Minik Raketçiler Sertifikalarına Kavuştu

Osmangazi’de Kort Tenisi Eğitimi Sertifikaları Dağıtıldı

Osmangazi Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün iş birliğiyle düzenlenen “Kort Tenisi Eğitimi” kursunu başarıyla tamamlayan 340 NOSAB İlkokulu öğrencisi sertifikalarını aldı.

Ertuğrul Sağlam Spor Tesisleri’nde gerçekleşen kursa katılan öğrenciler, uzman antrenörler eşliğinde haftanın beş günü temel tenis eğitimi aldı. Kursta belirli bir seviyeye ulaşan ve seçmelerde başarılı olan öğrenciler, Osmangazi Belediyespor bünyesindeki performans gruplarına dahil edildi.

Bu gruplarda eğitim alan öğrenciler, 2023-24 sezonunda düzenlenen resmi turnuvalarda altın, gümüş ve bronz madalya kazandı.

Sertifika töreninde konuşan Osmangazi Belediyespor Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Karayılan, “Sporcu nesiller yetiştiriyoruz. 350 öğrencimize kort tenisi eğitimi verdik. Başarılı olanları lisanslı sporcumuz yaptık. Amacımız çocuklara sporu sevdirmek ve şampiyon sporcular yetiştirmek” dedi.

NOSAB İlkokulu Müdürü Tekin Karakol da Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın’a çocuklara sporu sevdirdiği için teşekkür etti.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.