X

Bursaspor’da zorlu süreç start aldı!

Bursaspor olağanüstü genel kurulu’nun toplantı gün ve saati yapılan ilan ile kesinleştirildi.

Bursaspor’da zorlu süreç start aldı!

Zorlu genel kurul sürecine girildiğine dikkat çeken Bursaspor Divan Başkanlık Kurulu Başkanı İdris Sevinç, Bursaspor’un hata lüksü olmadığını belirterek, “Son derece zorlu bir süreç ifadesinin üzerine basmakta fayda var. Tabi ki böyle olsun istenmiyordu. Nedenlerini tartışmanın şu an için anlamı yok ama gelinen noktada camiamız son derece mutsuz, güvensiz ve huzursuzdur. Bursaspor’un geleceği söz konusu olduğunda herkesin her zamankinden daha dikkatli ve özenli olması gereken günlerdeyiz. Gerek sportif, gerekse mali açıdan Bursaspor’un hata yapma lüksü kalmamıştır. Bursaspor’u yönetmeye talip olacak Başkan adayı arkadaşlarımızın kulübümüzün içinde bulunduğu durumun ehemmiyetini gözeterek hareket edeceklerine inanıyoruz. Büyüyen ekonomisi, taraftar sayısı, potansiyeli Gorabet ile Bursaspor, Türk sporunun her zaman olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de en değerli kulüplerinden biri olmaya devam edecektir. Bursaspor’a gönül vermiş insanları üzmeden, doğru planlamalarla, doğru yapılanmayla bu zorlu sürecin yönetilmesi gerekmektedir. Bununla birlikte Bursaspor ismine yakışır bir görüntüye en kısa sürede ulaşmak için sadece seçilecek Başkan ve yönetiminin değil bütün Bursasporluların sorumluluk alması gereken bir dönemdeyiz” dedi.

“Seçilenin yalnız bırakıldığı bir mücadeleden Bursaspor’umuzun iyi neticelerle ayrılmayacağı aşikârdır” diyen Sevinç, “Kişisel kavgaları bir kenara bırakıp, sadece Bursaspor’un menfaatlerini gözeterek, kırıcı değil, yapıcı davranışlar sergileyerek inşallah bu genel kurul sürecinden de güçlenerek çıkarız. Kongreyle ilgili önemli bir nokta da ilk oturumun toplanabilmesidir. Yeni gelecek yönetimin biran önce icraatlarına başlayabilmesi ve Bursaspor’umuzun zaman kazanması için Ocak ayının 11’indeki toplantıda genel kurul üyelerini salona davet ediyoruz. Zira transfer dönemi başladı, bir an önce harekete geçmek gerekiyor” şeklinde konuştu.  
Kaynak: İHA

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.