X
Herkesin Kazandığı Bir Turnuva

Yıldırım’da Satranç Turnuvasında Dostluk ve Kardeşlik Şampiyon Oldu

Yıldırım Belediyesi ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği Okul Sporları İlçe Şenlikleri kapsamında İlkokullar Arası Satranç Turnuvası, heyecanlı ve renkli görüntülere sahne oldu.

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleşen turnuvaya 20 okuldan 120 sporcu katıldı. 7-10 yaş grubu öğrencilerinin kıyasıya mücadele ettiği turnuvada dostluk ve kardeşlik duyguları ön plandaydı.

Turnuvaya katılan tüm öğrenciler madalya ile ödüllendirilirken, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, öğrencileri tebrik ederek şunları söyledi:

“Çocuklarımız, sporun ruhuna uygun bir şekilde, dostluk ve kardeşlik duyguları içinde centilmence mücadele etti. Bu turnuvanın gerçek şampiyonu kardeşlik olmuştur. Ben tüm sporcu evlatlarımızı ve değerli ailelerini bu turnuvanın şampiyonu ilan ediyorum. Yıldırım’ın spor kenti kimliğine verdiğiniz katkılardan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.”

Yıldırım’ın spor kenti kimliğine katkı sağlayan turnuva, öğrencilerin hem satranç becerilerini geliştirmelerine hem de sosyalleşmelerine olanak sağladı.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.