X
Türkiye’den Uluslararası Kayak Zirvesi’ne Katılım

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı FIS Genel Kuruluna Katıldı

Türkiye Kayak Federasyonu Başkanı Ali Oto, İzlanda’nın Reykjavik şehrinde düzenlenen 55. Uluslararası Kayak Federasyonu (FIS) Olağan Genel Kurul toplantısına katıldı.

Snowboard Teknik Kurulu Başkanı ve FIS Komite Üyesi Memet Güney ile FIS Komite Üyesi Seyhan Muratoglu’nun da eşlik ettiği Oto, toplantıda ülke federasyon başkanlarıyla görüşmeler gerçekleştirdi.

Oto, FIS Başkanı Johan Eliasch ile de bir araya gelerek Türkiye’nin kayakta düzenlediği organizasyonlar hakkında bilgi verdi. Eliasch ise Türkiye’ye her zaman destek olacaklarını ifade etti.

Toplantıda, Türkiye’nin kayak sporunda yaptığı ilerlemeler ve gelecekteki hedefleri ele alındı. FIS yetkilileri, Türkiye’nin kayak turizminin gelişimi için gösterdiği çabalara desteklerini yinelediler.

Oto, toplantıdan sonra yaptığı açıklamada, “Türkiye olarak kayak sporunda önemli adımlar atıyoruz. FIS ile yaptığımız görüşmeler, ülkemizin kayak alanındaki potansiyelinin uluslararası platformda tanınmasını sağladı. Destekleri için FIS yetkililerine teşekkür ediyoruz” dedi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.