X
Akyürek, Erzincanspor’un Başına Geçmeye Tekrar Hazır

24 Erzincanspor’da Başkanlık Yarışı Başlıyor

24 Erzincanspor Kulüp Başkanı Ömer Akyürek, 14 Haziran 2024 tarihinde yapılacak Genel Kurul Toplantısı’nda yeniden başkanlık için adaylığını açıkladı.

Akyürek, açıklamasında kulübe olan bağlılığını ve yeniden başkanlık etmek için duyduğu arzuyu dile getirdi. Taraftarlık duygusunun ötesinde kulübe hizmet etme isteğiyle hareket ettiğini belirten Akyürek, “Anagold24 Erzincanspor’umuzun başarısız olduğu anlarda kahroluyor başarılarında ise dünyanın en mutlu insanları oluyoruz” dedi.

Yeni bir yönetim kadrosuyla yola çıkacaklarını belirten Akyürek, “En akil ve en tecrübeli neferlerinin bulunduğu siz Erzincan spor sevdalılarının karşısında onların oluşturduğu kurula liderlik edebilme arzusuyla bulunuyorum” ifadelerini kullandı.

Kulübün zorlu bir dönemden geçtiğini kabul eden Akyürek, “Kat edilmesi gereken uzun yollar zahmetli dönemeçler zafere giden yolun olmazsa olmazları” dedi. Rabbin izni ve delegelerin takdiriyle yeniden başkanlığa aday olduğunu belirten Akyürek, “24 Erzincanspor kulübü başkanlığına tekrardan adayım” sözleriyle açıklamasını sonlandırdı.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.