X
Sakaryaspor’un Zirvesine İddialı Bir Tırmanış

Sakaryaspor’da Başkan Adayı Gökhan İn, Michel Salgado ile Anlaştığını Açıkladı

Sakaryaspor’da başkan adayı Gökhan İn, kulüp başkanlığına seçilmesi halinde teknik direktör olarak eski Real Madrid oyuncusu Michel Salgado’yu getireceğini açıkladı.

İn, Real Madrid’de forma giymiş Roberto Carlos ile kupalar kaldırmış İspanya futboluna damga vurmuş ve dünyaca tanınan bir isim olan Salgado ile görüşerek anlaşmayı sağladığını belirtti.

“Sakaryaspor’u İspanyol Ekolüyle Tanıştıracağız”

İn, “Sakaryaspor’u İspanyol ekolüyle tanıştıracağız. Hoca adayımız futbolculuk kariyerinde Real Madrid’de de forma giymiş Roberto Carlos ile kupalar kaldırmış İspanya Futboluna damga vurmuş ve dünyaca tanınan bir isim Michel Salgado’dur. Kendisiyle bizzat görüşüp anlaşmayı sağladım” dedi.

Mali Sorunları Çözecek

İn, kulüp başkanı olması halinde öncelikli hedeflerinin kulübün borçlarını kapatarak sürdürülebilir bir mali yapı oluşturmak, şeffaf ve hesap verebilir bir yönetim anlayışını benimsemek ve Sakaryaspor’u Süper Lig’e taşımak olduğunu vurguladı.

Taraftarla İletişim

İn, taraftarların desteği olmadan başarının mümkün olmadığının bilincinde olduğunu ve bu nedenle taraftarlarla sürekli iletişim halinde olacaklarını, onların görüş ve önerilerini dikkate alarak kararlar alacaklarını ifade etti.

Kurumsallaşma

İn, Sakaryaspor’u modern ve profesyonel bir yönetim anlayışıyla yönetecek kurumsal yapıyı güçlendireceklerini, sponsorlarla, yerel yönetimlerle ve iş dünyasıyla güçlü işbirlikleri kurarak kulübün finansal ve sportif açıdan güçlü bir yapıya kavuşmasını sağlayacaklarını söyledi.

“Birlikte Başaracağız”

İn, “Sakaryaspor’u hak ettiği yere taşımak için kararlıyız ve birlikte başaracağız” diyerek Sakaryaspor taraftarlarının desteğine güvendiğini belirtti.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.