X

Konyaspor’da Süreklilik Kararı: Yönetim ve Teknik Ekip Görevde Kalacak

Konyaspor’da Süreklilik Kararı: Yönetim ve Teknik Ekip Görevde Kalacak

Konyaspor’da Yönetim Kurulu Görevde Kalıyor, Teknik Direktör Arayışı Yok

Konyaspor Başkanı Ömer Korkmaz, Trendyol Süper Lig’de yollarına devam edecekleri için memnun olduklarını dile getirerek, yönetim kurulunun görevde kalmaya karar verdiğini açıkladı.

Başkan Korkmaz, 2023-2024 sezonu değerlendirme toplantısında, zor bir sezonu geride bıraktıklarını ancak ligde kalmayı başardıkları için mutlu olduklarını ifade etti.

Kulübün mali durumu hakkında bilgi veren Korkmaz, göreve geldiklerinde 830 milyon lira olan borcun şu anda 1 milyar 50 milyon liraya yükseldiğini belirtti. Ayrıca FIFA’dan aldıkları transfer yasağını en kısa sürede kaldıracaklarını ve yeni bir ceza daha aldıklarını söyledi.

Korkmaz, “Transfer yasağını kaldırdıktan sonra kimlerle devam edeceğimize karar vereceğiz. Alt yapıdaki oyuncularımızla bile lisans çıkaramıyoruz. Ancak bu yasağı kaldıracağız” dedi.

Önceki yönetimde de yer aldıklarını ancak beklediklerinden daha fazla borçla karşılaştıklarını belirten Korkmaz, “Bugün kulübün borç yapısı ortamı şartların ne olduğu hakkında herhangi bir yöneticimiz bilgiye sahip” diye konuştu.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.