X

Volkan Demirel, isyan etti!!

Fatih terim’in yeşil ışık yaktığı volkan demirel, “benim de hatalarım oldu ama milli formayı giymek istemek suç değil. euro 2016’da olmak benim için onur.

Volkan Demirel, isyan etti!!

Arena’daki Kazakistan maçı öncesi annesine, eşine ve kızına küfür edilince sahayı terk eden Volkan Demirel, yeniden milli formayı giymek istemesini eleştirenlere “Haksızlık yapıyorlar” dedi. Milli Takım patronu Fatih Terim’in yeşil ışık yaktığı tecrübeli eldiven 1 yılı aşkın bir zamandan sonra yeniden ay-yıldızlı formayı giymeye hazır olduğunu belirtirken, “Fatih Hocama yaklaşımından dolayı teşekkür ederim. Benim de hatalarım oldu. Ancak onun Milli Takım’a yeniden girebilmem için bana mesaj göndermesi çok olumlu” ifadesini kullandı. “Bütün statlarda bana vatan haini dediler. Ama ben vatan haini değilim” diyen Volkan, “Milli formayı istememi suç gibi gösterenler var” isyanında bulundu.

O formayı hak edeceğim
Ay-yıldızlı forma ile 63 maça çıkan Volkan Demirel, “Milli Betkanyon Takım’da görev almak benim için onurdur. Bana ve aileme yapılanları hiç hak etmedik” diye konuştu. Volkan, görev verildiği sürece hizmete hazır olduğunu söylerken, “Bu sezon başından beri hem fiziksel hem de psikolojik açıdan kendimi çok iyi hissediyorum. Form durumum da ortada. Büyük bir hırs ve disiplinle çalışıyorum. EURO 2016’da forma giymek benim için bir onur meselesi. Bunu hak etmek için de elimden geleni yapacağım” dedi. Bu arada sosyal medya da Volkan konusunda ikiye bölündü. Bir kısım Volkan’ı yeniden ay-yıldızlı forma altından görmek isterken, bir kısım da Volkan’ın sahayı terk etmesini kabullenmeyerek Terim’in kapıyı asla açmamasını istiyor.

ÇİRKİN TUZAK BOZULDU
Volkan Demirel’den para koparmaya çalışan 2 şahıs yakalandı. Fenerbahçe kaptanı, 3 gün önce kendisini telefonla arayarak “Kızın kaçırılacak” uyarısı yapan ve bu bilgi karşılığında para isteyen kişiyi emniyete şikâyet etti. Emniyet yetkililerinin tespit ettiği şahısla birlikte bir kişi daha da olayla ilgili gözaltına alındı. Sorguları yapılan şahıslar adliyeye sevk edildi.

Türkiye gazetesi – M. Emin Uluç 
Kaynak: İHA

Alan Adı Kaydet - - WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli