X
Minik Cimnastikçiler Şenlikte Hünerlerini Gösterdi

Fethiye’de Cimnastik Şenliği

Fethiye Kaymakamlığı’nın himayesinde düzenlenen Fethiye Cimnastik Şenliği, genç sporcuların hünerlerini sergilemesine sahne oldu.

Fethiye Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşen etkinliğe, Adalet Komisyonu Başkanı Abdulkadir Ungan, İlçe Emniyet Müdürü Kayhan Dadaşoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Mustafa Çiçek, Belediye Başkan Yardımcısı Veli Uysal ve çok sayıda sporcu, antrenör ve aile katıldı.

Şenlikte, minikler A ve B kategorilerinde yer alan yaklaşık 110 sporcu yarıştı. Fethiye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Harun Reşit Yiğit, Fethiye’nin spor alanında büyük bir ivme kazandığını vurguladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşmalar gerçekleşti. İlçe Müdürü Yiğit, “Fethiye’miz sporun her alanında gelişmeye devam ediyor. Cimnastikte son yıllarda birçok başarı elde ettik. Çocuklarımızın sporla iç içe olması çok önemli” dedi.

Türkiye Şampiyonası üçüncüsü Çisem Paksoy, “Türkiye Şampiyonası’nda Fethiye ve Muğla’yı temsil ettik. Spora yeni başlayanlara tavsiyem, çok çalışmaları, disiplinli olmaları ve beslenmelerine dikkat etmeleridir” diye konuştu.

Etkinlikte, katkıda bulunan firma temsilcileri, İlçe Emniyet Müdürü Dadaşoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Çiçek ve Belediye Başkan Yardımcısı Uysal’a teşekkür plaketleri takdim edildi.

Cimnastik kulüplerinin sporcuları, hakem kurulunun gözetiminde gösterilerini sergiledi ve izleyenleri büyüledi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.