X

Sırbistan’a Giden Yolculuk: Kepezli Sevinç Özdemir’in Hikayesi

Sırbistan’a Giden Yolculuk: Kepezli Sevinç Özdemir’in Hikayesi

Kepezli Cimnastikçi Sevinç Özdemir, Milli Takım Yolunda

Kepez Belediyesi Spor Kulübü’nün yetenekli cimnastikçisi Sevinç Özdemir, Türkiye Çocuk Fitness Şampiyonası ve Milli Takım Seçmelerinde Türkiye üçüncüsü olarak dikkatleri üzerine çekti.

Türkiye 3.’lüğü ve Milli Takım Bileti

Aydın Kuşadası’nda düzenlenen seçmelerde 128 rakibini geride bırakan Özdemir, güçlü fiziği ve etkileyici koreografisiyle Türkiye Vücut Geliştirme ve Fitness Federasyonu hakemlerinden yüksek puanlar aldı. Sonuç olarak, Özdemir Türkiye üçüncüsü olarak milli takıma seçilme hakkı kazandı.

Sırbistan’daki Dünya Şampiyonasına Adım Adım

Teknik Merkez Hakem Kurulu’nun uygun görmesi halinde Özdemir, çocuk fitness milli takımına davet edilecek. Bu davetin ardından 13 yaşındaki yetenekli sporcu, 2024 yılında Sırbistan’da düzenlenecek dünya şampiyonasında Türkiye’yi temsil etme şansı yakalayacak.

Bir Yıllık Yoğun Çalışma

Özdemir’in antrenörü İsmail Taflı, son bir yıldır Sırbistan’daki dünya şampiyonasına katılma hedefiyle yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirtti. Antrenör Taflı, Özdemir’in şampiyonaya katılması halinde koreografilerini daha da geliştireceklerini ifade etti.

Sevinç ve Gurur

Türkiye üçüncülüğü ve milli takım seçimi, Özdemir ve antrenörü Taflı için büyük bir sevinç ve gurur kaynağı oldu. Özdemir, bu başarısını destekleyen ailesi ve antrenörlerine teşekkür ederek, dünya şampiyonasında ülkesini en iyi şekilde temsil etme sözü verdi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.