X
Erzurum’dan Kick Boksa Vurucu Darbe

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün Kick Boks Takımı Dünya Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda Başarılarıyla Parladı

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün kick boks takımı, İstanbul’da düzenlenen 9. Uluslararası Dünya Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda olağanüstü bir performans sergiledi.

15-19 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleşen şampiyonada Erzurum ekibi, 6 Dünya Kupası Şampiyonluğu, 2 Akdeniz Şampiyonluğu, 1 Dünya Kupası 2’nciliği, 4 Akdeniz Şampiyonası 2’nciliği, 1 Dünya Kupası 3’ncülüğü ve 7 Akdeniz Şampiyonası 3’üncülüğü kazandı.

Bu tarihi başarı, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı. Başkan Sekmen, “Kıymetli sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kulübün kick boks takımı, disiplinli çalışmaları ve azimleri sayesinde bu olağanüstü başarıya ulaştı. Takım, şampiyonada sergiledikleri yüksek performans ve mücadele ruhuyla hem rakiplerine hem de izleyicilere hayranlık uyandırdı.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü’nün bu başarısı, Erzurum’un spor alanındaki potansiyelini bir kez daha kanıtladı. Kulüp, genç sporcuların yeteneklerini geliştirmeye ve onları uluslararası düzeyde temsil etmeye kararlı bir şekilde çalışmaya devam edecek.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.