X

Elazığlı gençler, Türkiye Kick Boks Şampiyonasına hazırlanıyor

Antalya’nın ev sahipliğinde 22-29 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye Kick Boks Şampiyonası için Elazığlı sporcular yoğun tempoda hazırlıklar

Elazığlı gençler, Türkiye Kick Boks Şampiyonasına hazırlanıyor

Antalya’nın ev sahipliğinde 22-29 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek olan Türkiye Kick Boks Şampiyonası için Elazığlı sporcular yoğun tempoda hazırlıklarına devam ediyor.

Türkiye Kick Boks Şampiyonası Minikler, Yıldızlar, Gençler ve Büyükler kategorilerinde 22-29 Ocak tarihleri arası Antalya’da düzenlenecek. Elazığ’ın şampiyonaya tüm kategorilerde 50-60 arası sporcuyla katılması bekleniyor. Organizasyon için çalışmalara devam ettiklerini belirten kick boks milli takım antrenörlerinden Zülfü Topuz, ’’Hedefimiz Türk kick boksuna yeni yetenekler kazandırmak olacak. Organizasyon için tüm yaş kategorilerinde çalışmalara devam ediyoruz. Elazığ’dan kafile halinde Antalya’ya gideceğiz. Yaklaşık 50-60 arası sporcumuzla Antalya’da olacağız. Şehrimize madalyalarla dönmek ve A milli takım bünyemize sporcular kazandırmak istiyoruz” dedi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.