X
Muratpaşa Belediyespor’da Yönetim Güç Birliğine Hazır

Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü’nün Yeni Yönetim Kadrosu Görevlerini Aldı

Antalya’nın önde gelen spor kulüplerinden Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü, 13 kişilik yeni yönetim kadrosunun görev dağılımını açıkladı.

Kulübün Başkanlığına yeniden seçilen Özcan Yılmaz, görevine devam edecek. Başkan Yardımcıları olarak Murat Şimşek squash branşından, Kamile Bahar Önal ise voleybol branşından sorumlu olacak.

Kulübün saymanlığını ve cimnastik branş sorumluluğunu Yener Altıntaş üstlenirken, diğer yönetim kurulu üyelerinin sorumlulukları şu şekilde belirlendi:

Ebru Akbulut: Tenis ve drone
Yusuf Emrah Erdoğdu: Güreş
Mustafa Çetin: Futbol
Orhan Aykaç: Futbol
Mustafa Kemal Dolanay: Basketbol
Fatih Cavak: Basketbol
Adnan Tezgel: Tenis, güreş ve drone
Turgut Bucak: Kickboks ve yüzme
Murat Emre Sarı: Yüzme

Voleybol, basketbol, squash, güreş, yüzme, kickboks, cimnastik ve tenis olmak üzere dokuz branşta faaliyet gösteren Muratpaşa Belediyesi Spor Kulübü, yaklaşık 600 lisanslı sporcuya sahip.

Kulübün futbol branşında 159, basketbol branşında 186, voleybol branşında 160 ve squash branşında 40 lisanslı sporcu bulunuyor. Ayrıca kulüp, cimnastikte 20, yüzmede 40 sporcuya ev sahipliği yapıyor.

Geçtiğimiz yıl Türkiye Yağlı Güreş Ligi’nde şampiyonluğa ulaşan kulüp, kickboksta da dünya kupası ve Türkiye şampiyonlukları elde etti.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.