X

“Memnun’un İyimser Kamp Söylemi: ‘Hedeflere Ulaşarak Bitirmeyi Umuyoruz'”

“Memnun’un İyimser Kamp Söylemi: ‘Hedeflere Ulaşarak Bitirmeyi Umuyoruz'”

A Kadın Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası Elemeleri Hazırlıklarına Başladı

A Kadın Milli Takımı, FIBA 2025 Avrupa Şampiyonası Elemeleri hazırlıklarına İstanbul’da başladı.

Milli Takım Başantrenörü Ekrem Memnun, kampın amacının oyuncuları gözlemlemek ve milli maç deneyimi kazandırmak olduğunu belirtti. Takımın Sırbistan, İspanya ve Çin ile hazırlık maçları yapacağını ifade eden Memnun, “Umarız kampı istediğimiz hedeflere ulaşarak ve sakatlıksız bir şekilde tamamlarız” dedi.

Milli oyuncu Gökşen Fitik, kampın verimli geçtiğini ve Avrupa Şampiyonası Elemeleri’ne hazırlanmak için ellerinden geleni yaptıklarını söyledi.

Bir diğer milli oyuncu Sinem Ataş ise takım olarak birbirlerine daha iyi uyum sağlamak için çalıştıklarını belirtti. Ataş, “Kampı iyi bir şekilde noktalamak istiyoruz. Hazırlık maçlarımızda güçlü rakiplerle karşılaşacağız ve bu maçlarda mücadele ederek kampı en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz” diye konuştu.

Milli Takım, 10 Haziran’da Sırbistan’a giderek ikili temas karşılaşmaları oynayacak. 14-19 Haziran’da İstanbul’da hazırlıklarını sürdürecek olan takım, son olarak 20-23 Haziran tarihlerinde İspanya’da bir turnuvaya katılacak.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.