X

Fenerbahçe Başkanı’ndan Depremzede Çocuklara Sürpriz Ziyaret

Fenerbahçe Başkanı’ndan Depremzede Çocuklara Sürpriz Ziyaret

Fenerbahçe, Malatyalı Depremzede Öğrencilere İstanbul’da Unutulmaz Bir Ziyafet Çekti

Fenerbahçe Spor Kulübü, Malatya’nın Pütürge ilçesindeki Yatılı Bölge Orta Okulu’ndan bir grup öğretmeni ve öğrenciyi İstanbul’da dört gün boyunca ağırladı.

Malatyalı Fenerbahçeliler Derneği ve Pütürge-Doğanyol Eğitim Vakfı’nın iş birliğiyle düzenlenen etkinlikte, öğrenciler İstanbul’un tarihi ve turistik yerlerini gezdiler, Koç Müzesi ve Fenerbahçe Müzesi’ni ziyaret ettiler.

Etkinliğin en unutulmaz anlarından biri, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’un Fenerbahçe Müzesi’nde öğrencilerle yaptığı sürpriz buluşmaydı. Koç, öğrencilerle uzun süre sohbet etti ve onlara sarı-lacivert formalar hediye etti. Öğrenciler de Koç’a kayısı ve üzerinde isminin yazılı bir tişört armağan ettiler.

Başkan Koç, Fenerbahçe’nin Malatya ile güçlü bağlarına değinerek, “Kulübümüz, Malatyalı Fenerbahçeliler Derneği ve Pütürge-Doğanyol Eğitim Vakfı, çocuklarımız için çok anlamlı bir program organize ettiler. Çocuklarımızın mutlu olduğunu görmek en büyük zenginliğimiz. Deprem bölgesinde bu tür organizasyonlara büyük önem veriyoruz” dedi.

Fenerbahçe’nin Malatya’da da faaliyetlerini sürdürdüğünü belirten Koç, “Malatyalı Fenerbahçeliler Derneğimiz ile Almanya’da bulunan Augsburg ve Landshur Derneklerimiz, Malatya’mızda 50 okulun geleneksel çocuk oyun alanlarının yapımını üstlendiler. Bazı okulların spor salonlarının tadilatlarını da yapıyorlar” diye konuştu.

Dört günlük İstanbul ziyareti, öğrenciler için unutulmaz anılarla dolu bir deneyim oldu. Fenerbahçe Spor Kulübü’nün desteği ve misafirperverliği, Malatyalı öğrencilerin depremin yaralarını sarmaya ve geleceğe umutla bakmaya yardımcı oldu.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.