X
Yazın Spor Eğlencesi Başlıyor!

Düzce’de Gençler Yaz Spor Akademisi ile Buluşuyor

Düzce Belediyesi ve Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, gençleri sporla buluşturmak için 2024 Yaz Spor Akademisi’ni düzenliyor. “Bu Yaz Çok Spor Olacak” sloganıyla 24 Haziran’da başlayacak akademi, 6-18 yaş arası çocuklara ücretsiz spor eğitimi sunacak.

26 Branşta Eğitim

Yaz Spor Akademisi’nde Atletizm, Badminton, Basketbol, Boks, Atıcılık, Cimnastik, Eskrim, Halter, Hentbol, Judo, Kick Boks, Masa Tenisi, Okçuluk, Taekwondo, Tenis, Oryantiring, Karate, Satranç, Wushu, Halk Oyunları, Güreş, Voleybol, Futbol, Yüzme, Bisiklet ve Pilates olmak üzere toplam 26 branşta eğitim verilecek.

Kayıtlar Başladı

Akademiye kayıtlar 8 Haziran Cumartesi günü başlamış olup, 24 Haziran’daki ilk dersle birlikte eğitimler başlayacak. 27 Haziran Perşembe günü yapılacak açılış töreniyle resmi olarak başlatılacak akademi, gençlere sporun keyfini çıkarmaları ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri için bir fırsat sunacak.

Hedef Binlerce Genci Sporla Buluşturmak

Düzce Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü tarafından üç yıl önce başlatılan Yaz Spor Akademisi, bugüne kadar binlerce gencin sporla buluşmasına katkı sağladı. Bu yıl da akademi, gençlerin fiziksel ve zihinsel gelişimine destek olmayı amaçlıyor.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.