X

Diyarbakırlı sporcularından başarı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin 12 sporcusu, müsabakalarda elde ettiği dereceler sayesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Eğitim Merkezi’ne girmeye ha

Diyarbakırlı sporcularından başarı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin 12 sporcusu, müsabakalarda elde ettiği dereceler sayesinde Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Eğitim Merkezi’ne girmeye hak kazandı.

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığına bağlı ücretsiz spor okullarında keşfedilerek DBB Spor Kulübü’ne kazandırılan judo sporcuları, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Romanya, Bosna Hersek ile Diyarbakır, Denizli, Uşak, Balıkesir ve Siirt’teki müsabakalarda derece yapan 11 sporcu ile 1 antrenör, Spor Eğitim Merkezi’ne seçildi.

Judo sporcuları Amed Altun, Mehmet Çınar, İbrahim Halil Kadak, Mikail Göktekin, Hümeyra Teker, Dicle Başarı, Nisanur Süren, Bilal Göktekin, Nisa Baydar, Umut Baydar, Tuana Zeybek ve Judo Spor Eğitmeni Selman Süren’e eğitim hayatları boyunca Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenli olarak aylık maddi destek sağlanacak.

Diyarbakırlı sporcularından başarı

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.