X

Selçuk Belediyesi, Kaymakamlık Kupası’nda Şampiyonluk Tacını Giydi

Selçuk Belediyesi, Kaymakamlık Kupası’nda Şampiyonluk Tacını Giydi

Selçuk Belediyesi Voleybol Takımı Kaymakamlık Turnuvasında Şampiyon

Selçuk Belediyesi’nin bünyesinde faaliyet gösteren Efes Selçuk Salon Sporları Kulübü, 28. Geleneksel Selçuk Kaymakamlık Turnuvası’nda voleybol kategorisinde şampiyonluğa ulaştı.

Son iki yıldır Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen salon sporları kurslarına katılan 328 genç sporcu, ilçe adını başarıyla temsil ediyor. İzmir Yıldız Erkekler Voleybol Ligi’nde mücadele eden Efes Selçuk Belediyesi Voleybol Takımı, ilk yılında Arkas Altekma ve Altay gibi köklü takımlarla boy ölçüştü ve adından söz ettirdi. Kulübün küçük kızlar voleybol takımı ise İzmir Küçük Kızlar Voleybol Ligi C Grubu’nda mücadelesini sürdürüyor.

Başkan Sengel: “Gençlerimize İnandık, Onlar da Bizi Gururlandırdı”

Kulüp bünyesinde yer alan 14-17 yaş arası erkek voleybol takımı, Selçuk Kaymakamlık Turnuvası’nda kendilerinden yaş ve tecrübe olarak üstün 10 takımla karşılaştı ve şampiyonluğa uzandı.

Turnuvadaki başarıdan gurur duyduğunu belirten Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Selçuk Belediyesi Salon Sporları Kulübü Voleybol Takımımızı yürekten kutluyoruz. Bu başarı, son iki yılda 328 Selçuklu gencimizin ve antrenörlerimizin yoğun çalışmaları ve inançlarının bir sonucudur. Gürültü ve patırtı arasında çok çalışarak ve inanarak bu başarıya ulaştık. Biz gençlerimize inandık, onlar da bizi gururlandırdı. Bu büyük başarıda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Daha nice zaferlere birlikte yürümek dileğiyle.”

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.