X
Altay’ın Ceyhun ve Özgür’üyle Yola Devam

Altay’da Sadakat Bağları: Ceyhun ve Özgür, Borçlara Rağmen Takımda Kalıyor

Mali sıkıntılarla boğuşan Altay’da, sözleşmeleri 2025’te bitecek olan iki deneyimli oyuncu, Ceyhun Gülselam ve Özgür Özkaya, alacaklarını alamamalarına rağmen takımdan ayrılmayacaklarını açıkladı.

Tarihinin en zorlu sezonunu geçiren Altay, lisans eksiklikleri ve borçlar nedeniyle toplamda 9 puan silme cezası aldı. Bu cezalar, siyah-beyazlıların 1. Lig’den 2. Lig’e düşmesine yol açtı.

Oyuncularının maaşlarını ödeyemeyen ve 670 milyon TL borcu bulunan Altay’da, sezonun sona ermesiyle oyuncu ayrılıkları da başladı. Ancak Ceyhun ve Özgür, kulübün zor günlerinde yanında olmayı tercih ettiklerini belirttiler.

36 yaşındaki iki oyuncu, herhangi bir ödeme almadıklarını ifade etseler de, 2025’te sona erecek sözleşmelerini tamamlamak ve futbolu Altay’da bırakmak istediklerini söylediler.

Ceyhun ve Özgür’ün bu kararı, kulübü yalnız bırakmama ve kurulu düzenlerini bozmama arzusundan kaynaklanıyor. Öte yandan, Altay’ın birçok genç oyuncusu serbest kalma hakkını kullanarak yeni takımlar arıyor.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.