X
Kayseri’nin Gururu: Türkiye Şampiyonu

Emekli Öğretmen Ramazan Büyükkılıç Ortaokulu Atletizm Takımı Türkiye Şampiyonu

Emekli Öğretmen Ramazan Büyükkılıç Ortaokulu atletizm takımı, Mersin’de düzenlenen Okullar Arası Yıldızlar Türkiye Birinciliği Yarışmaları’nda büyük bir başarı elde etti.

Okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Handan Koçyiğit’in çalıştırdığı takım, 2 bin metre yürüyüşte Türkiye Şampiyonu oldu. Hayrunnisa Ceyhan, bu kategoride birincilik kürsüsüne çıkarak okuluna ve ülkesine gurur yaşattı.

Takımın bir diğer sporcusu Begüm Kayır ise aynı kategoride Türkiye dördüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attı.

Beden Eğitimi Öğretmeni Handan Koçyiğit, öğrencilerinin başarısından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Koçyiğit, “Çocuklarımızın başarısı için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Hayrunnisa’nın aldığı Türkiye Şampiyonluğu ve Begüm Kayır’ın Türkiye dördüncüsü olması, çalışmalarımızın ve emeğimizin en güzel karşılığıdır” dedi.

Emekli Öğretmen Ramazan Büyükkılıç Ortaokulu, bu başarıyla bir kez daha atletizm alanında adından söz ettirdi. Okul yönetimi, öğretmenler ve öğrenciler, elde edilen başarıdan dolayı büyük bir gurur duyuyorlar.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.