X

Cudi ve Gabar Kortlarında Uluslararası Tenis Şöleni: 3. Uluslararası Cudi Cup Tenis Turnuvası Başladı

Cudi ve Gabar Kortlarında Uluslararası Tenis Şöleni: 3. Uluslararası Cudi Cup Tenis Turnuvası Başladı

Şırnak’ta Uluslararası Tenis Turnuvası Sürüyor

Şırnak’ta üçüncüsü düzenlenen Uluslararası Cudi Cup Tenis Turnuvası, heyecanlı maçlara sahne oluyor.

Türkiye Tenis Federasyonu’nun Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın himayesinde, valilik, belediye ve Şırnak Üniversitesi’nin katkılarıyla düzenlenen turnuvada, 55 sporcu mücadele ediyor.

İki kapalı ve dört açık kortta oynanan turnuvaya Türkiye’nin yanı sıra Rusya, İran, Türkmenistan, Kazakistan, Ukrayna, Almanya, İspanya ve İrlanda’dan sporcular katılıyor.

Turnuvanın üçüncü gününde, sporcular rakiplerini elemek için kıyasıya mücadele etti. “Cudi” ve “Gabar” isimleri verilen kortlarda oynanan maçlar, izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Turnuvaya katılan sporculardan Melnikova Marentes (İspanya), “Şırnak’ı ve organizasyonu çok beğendim. Gelecek yıl tekrar gelmek istiyorum” dedi.

Almanya’dan Mina Nur Akdoğan, “Kortlar çok güzel, insanlar çok iyi. Burada oynamak harika. Şırnak çok güzel bir yer” ifadelerini kullandı.

Ukraynalı Eva Panchenko ise “Turnuvayı çok beğendim. Şırnak’ı da çok beğendim. Hedefim şampiyon olmak” şeklinde konuştu.

Turnuva, 20 Mayıs’ta açılmıştı ve 23 Mayıs’ta sona erecek.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.