X
Kahramankazan Belediyespor, Mirasına Sahip Çıktı

Kahramankazan Belediyespor’da Çırpanoğlu Dönemi Başladı

Kahramankazan Belediyespor Kulübü, Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda yeni başkanını seçti. Toplantıda kulübün başına Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu getirildi.

Toplantı, İstiklal Marşı’nın okunması ve saygı duruşuyla başladı. Ardından Divan Başkanı Ekrem Tepecik, gündem maddelerini açıkladı. Toplantıda yönetim kurulu üyeleri, denetim kurulu üyeleri ve delegeler oylama usulüyle belirlendi.

Çırpanoğlu: “Yeni Bir Adım Atıyoruz”

Başkan seçilen Çırpanoğlu, yaptığı konuşmada Kahramankazan Belediyespor’da yeni bir dönem başlattıklarını söyledi. Eski Kazan Spor’un genç takımında kaptanlık yaptığını hatırlatan Çırpanoğlu, “Kulüp koridorlarında yürümüş, yedek kulübesinde yer almış ve sahanın kokusunu yutmuş biri olarak Kahramankazan Belediyespor Kulübü Başkanı seçilmekten onur duyuyorum” dedi.

“Köklerine Bağlı Bir Kulüp Olacağız”

Çırpanoğlu, Kahramankazan Belediyespor’un köklerine bağlı bir kulüp olması gerektiğinin altını çizdi. “Köklerini bilmeyen bir kulüp başarılı olamaz” diyen Çırpanoğlu, “Bizler köklerimizi biliyoruz ve köklerimize geri dönmek istiyoruz. Kulübümüzün kurucusu rahmetli dedem Remzi Çırpan’ın başlattığı bu yolda, köklerimize bağlı bir şekilde ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

“Kahramankazan Bir Sporcu Cenneti”

Kahramankazan Belediyespor’un Kahramankazanlı gençlerden oluştuğunu belirten Çırpanoğlu, “Kahramankazan adeta bir sporcu cenneti. Gençlerimizin elinden tutulduğu sürece altyapıdan birçok sporcu yetiştireceğimize inanıyorum. Özellikle yetenekli gençlerimizin keşfedilmesini sağlayarak spora gönül vermiş arkadaşlarımızla birlikte Kahramankazan’a değer katmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“Siyaset ve Sporu Karıştırmayacağız”

Geçmişte gözlemledikleri hataların olduğunu belirten Çırpanoğlu, siyaset ve sporu birbirine karıştırmayacaklarını vurguladı. Başkan Çırpanoğlu’nun kulüp yönetimi ve delegelere güvenlerinden dolayı teşekkür etmesinin ardından toplantı sona erdi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.