X

Fenerbahçe’de Özbek Dönemi Tekrar Başladı

Galatasaray'da Demokratik Bir Seçim

Fenerbahçe’de Özbek Dönemi Tekrar Başladı

Galatasaray’da Dursun Özbek Üçüncü Kez Başkan Seçildi

Galatasaray Spor Kulübü’nde düzenlenen Olağan Seçim Genel Kurulu’nda Dursun Özbek, 3.343 oyla üçüncü kez başkanlık koltuğuna oturdu.

Özbek, 2015-2018 ve 2022-2024 yıllarından sonra sarı-kırmızılılarda üçüncü kez başkanlık görevini üstlenecek.

Dursun Özbek’in Profiline

1950 yılında Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde doğan Dursun Özbek, Galatasaray Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Fakültesi mezunudur.

İTÜ Spor Kulübü’nde hem futbolcu hem de yönetici olarak görev yapan Özbek, 1974 yılında otomotiv sektörüne adım attı. 1988’den bu yana turizm sektöründe faaliyet gösteren Özbek, İstanbul, Ankara ve Antalya’daki otellerinde yatırımcı ve işletmeci olarak çalışmaktadır.

Galatasaray Kulübü’nde merhum Duygun Yarsuvat yönetiminde 2014-2015 yıllarında başkan yardımcılığı görevi yapan Özbek, 2015-2018 ve 2022-2024 dönemlerinde de başkanlık koltuğunda oturdu.

Fransızca ve İngilizce bilen Dursun Özbek, evli ve iki çocuk babasıdır.

Özbek’in Yönetim Listesi

Dursun Özbek’in yönetim listesi şu isimlerden oluşuyor:

Asil: Metin Öztürk, Niyazi Yelkencioğlu, Bora İsmail Bahçetepe, Sedat Artukoğlu, Eray Yazgan, Can Natan, Mehmet Saruhan Cibara, Ali Yüce, İbrahim Hatipoğlu, Fatih Demircan
Yedek: Ozan Bingöl, Yurtsever Timur Kuban, Emir Aral Lara Yılmaz, Ece Bora

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.