X
Galatasaray’da Demokratik Bir Seçim

Galatasaray’da Özbek Yeniden Seçildi

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, yapılan seçimlerin ardından yeniden başkanlık koltuğuna oturdu. Seçim sonrasında basın toplantısı düzenleyen Özbek, seçimlerin demokratik bir ortamda gerçekleştiğini vurguladı.

Özbek, “Galatasaray’ın demokrasisine yakışır bir seçim oldu. Bir bayram havasında seçim oldu. Katılımı gösteren genel kurul üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Galatasaray’ın değerlerine bağlı olarak hareket edeceklerini belirten Özbek, “Galatasaray’ın büyüklüğü her şeyin üzerindedir. Bizim yapmamız gereken Galatasaray’da sağlanan barışı ve sevgi ortamını aynı şekilde devam ettirmektir” ifadelerini kullandı.

Yarın oynanacak Konya deplasman maçı için de mesaj veren Özbek, “Buradan tüm taraftarlarımıza Konya’dan şampiyonluk zaferi getirmek istiyoruz” diye konuştu.

Özbek, seçimlerde kaybedenin olmadığını vurgulayarak, “Galatasaray bir bütündür. Seçilen her yönetim aynı şekilde Galatasaray değerlerine bağlı olarak aynı hizmeti verecektir” dedi.

Futbol takımıyla görüştüğünü belirten Özbek, “Hepsi ile konuştum. Aradılar beni tebrik ettiler. Buradaki seçim çalışmalarını erteledik. 1 haftadan beri seçim çalışması içinde olmadık. Bütün gün Florya’da onlarla beraber olduk. Onların moralleri zaten yüksekti. Her zaman da Galatasaray’a yakışır şekilde mücadele edeceklerinin sözünü verdiler. Onlara da selam gönderiyorum. Yarın inşallah Konya’dan zaferle döneceğiz” ifadelerini kullandı.

Özbek, Galatasaray’ın bir bütün olduğunu belirterek, “Seçimlerle bölünmez. Galatasaray’ın bütünlüğü kendi değerlerinden gelmektedir. Onun için Süheyl de benim kardeşimdir onun ağabeyim. Her şeyimiz Galatasaray için. Seçimler bize bölünmeyi getirmez. Seçimler bütünlüğü getirir. Demokrasi değerleri içinde verdiğimiz çalışmasından dolayı kendisini de kutluyorum. Galatasaray’a yakışır bir seçim oldu” açıklamasında bulundu.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.