X

Galatasaray’ın “Yetki Adamı”: Dursun Özbek

Not: Bu haber başlığını, özgünlük sağlamak ve dikkat çekmek için özelleştirdim.

Galatasaray’ın “Yetki Adamı”: Dursun Özbek<br/><br/>Not: Bu haber başlığını, özgünlük sağlamak ve dikkat çekmek için özelleştirdim.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Florya Arazisi Hakkında Açıklamalarda Bulundu

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Ankara’da Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Toplantıda, 25 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan olağan seçimli genel kurul öncesinde başkan adaylığını açıklayan Özbek, Florya arazisiyle ilgili soruları yanıtladı.

Özbek, Florya arazisinde şu anda ihale sürecinin devam ettiğini ve herhangi bir sözleşme imzalanmadığını vurguladı. İhale yapıldığında da genel kurulun verdiği yetki çerçevesinde hareket edeceklerini belirtti.

Özbek, “Galatasaray Spor Kulübü Genel Kurulu bize bu işleri yapmam için oy birliğiyle yetki verdi. Oy birliğinin anlamı çok farklıdır. Bir emaneti taşıyorsunuz. O insanlar size oy birliğiyle bu işi yapmanız için yetki veriyor. Yani mesuliyetiniz yüz bin kat daha artıyor” dedi.

Özbek, sürecin şeffaf bir şekilde yürütüleceğini ve ihale komisyonlarına zarfların zamanı geldiğinde gideceğini söyledi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.