X
Amed’de Yanal Çağı

Amedspor, Ersun Yanal ile Anlaştı

Amed Sportif Faaliyetler Başkanı Aziz Elaldı, Başkan Vekili Barın Durmaz ve Futbol Şube Sorumlusu Şefik Özdiş Ersun Yanal ile İzmir’de gerçekleştirdikleri görüşmelerin ardından anlaşmaya vardı.

Başkan Elaldı, Yanal ile 11 Haziran Salı günü yapılacak genel kurulun ardından bir yıllık sözleşme imzalanacağını açıkladı.

Elaldı, Yanal’ın Türk futbolunda devrim niteliğinde bir teknik direktör olduğunu vurgulayarak, “Yanal, savunma yapan değil yaptıran bir futbol anlayışına sahiptir. Türk futboluna analiz, performans, GPS, beslenme ve mental destek gibi kavramları kazandırmıştır” dedi.

Yanal ise Amedspor’un 1. Lig’deki ilk yılında lige heyecan katacağını belirterek, “Futbol, hepimizin ortak duygusudur. Türkiye bir futbol ülkesidir ve daha iyi futbol felsefesine ulaşmak için el ele vermeliyiz. Amedspor ile başlayacağımız yolculuk bu açıdan çok önemlidir” ifadelerini kullandı.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.