X

Kırkpınar’a Hazırlıklar Sürüyor: Körfez’in Pehlivanları Ringde

Kırkpınar’a Hazırlıklar Sürüyor: Körfez’in Pehlivanları Ringde

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü Güreşçileri Kırkpınar ve Lig Hazırlıklarına Devam Ediyor

Körfez Gençlerbirliği Spor Kulübü’nün yağlı güreş sporcuları, tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ve Türkiye Yağlı Güreş Ligi hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor.

Kulüp antrenörü Veysel Şirin, haftanın beş günü antrenman yaptıklarını belirterek, “Körfez Belediyesi tesislerinde minder antrenmanları gerçekleştirirken, yağlı güreş antrenmanlarımız da devam ediyor” dedi.

Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne teşvik 1 boyunda Alim Efe Denizci’nin katılacağını ifade eden Şirin, diğer sporcuların ise Türkiye Yağlı Güreş Ligi’nde mücadele edeceğini söyledi.

Şirin, “Yaz sıcağına rağmen antrenmanlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sporcularımızın dayanıklılıklarını artırmak ve zorlu şartlarda mücadele etmelerini sağlamak için en sıcak saatlerde çalışıyoruz. Yağlı güreş sıcak havayı seven bir spor. Bu nedenle, vücutlarının sıcağa adapte olması için antrenmanları en sıcak saatlerde gerçekleştiriyoruz” şeklinde konuştu.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.