X
Kayseri’nin Başkanı PFDK’nın Hedefinde

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı PFDK’ya Sevk Edildi

Kayserispor Başkanı Ali Çamlı, Konyaspor maçında sahaya girmesi ve maç sonu açıklamaları nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu’na (PFDK) sevk edildi.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Çamlı’nın “talimatlara aykırı hareketleri nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 46. maddesi ile Akreditasyon Talimatı’nın 7/1 maddesi uyarınca sportmenliğe aykırı hareketleri nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 36. maddesi uyarınca ve müsabaka sonrası basın mensuplarına yapmış olduğu beyanlarında yer alan hakem ve diğer müsabaka görevlileri hakkında açıklamaları nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı’nın 38. maddesi uyarınca 21 Mayıs 2024 tarihinden itibaren tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edildi” denildi.

Çamlı, müsabakanın ilk yarısında Nazon’un gördüğü kırmızı kart sonrasında sahaya girmiş ve maç sonrasında da basın mensuplarına açıklama yapmıştı.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.