X

Karagümrük’ün Yeniden Süper Lig’e Dönüş Yolculuğu Başlıyor

Karagümrük’ün Yeniden Süper Lig’e Dönüş Yolculuğu Başlıyor

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma’dan Açıklama

Fatih Karagümrük Kulüp Başkanı Süleyman Hurma, Süper Lig’den düşen takımının yeniden en üst lige çıkacağına inandığını belirtti.

Hurma, yazılı açıklamasında, “Tüm zorluklara rağmen beş harika sezon geçirdik. Tek hedefimiz temiz futbol ortamına katkı sağlamak ve adil rekabet çerçevesinde başarı elde etmekti. Ancak Türk futbolundaki adaletsizlikler ve oyunlarla mücadele etmek zorunda kaldık” ifadelerini kullandı.

Takıma ve oyunculara yönelik adaletsiz uygulamaların futbol kamuoyunun malumu olduğunu vurgulayan Hurma, “Bu adaletsiz girişimleri her ortamda dile getiren futbol adamlarına ve medya mensuplarına teşekkür ediyorum” dedi.

Hurma, Fatih Karagümrük’ün daha da güçlenerek Süper Lig’e döneceğini belirterek, “Kulübümüz varlığını sürdürdüğü sürece temiz futbol ortamı için mücadelemiz devam edecek. Karagümrük’ün yeniden Süper Lig’de olacağından şüpheniz olmasın” diye konuştu.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.