X
Falcao beklenen müjdeyi verdi…

Falcao beklenen müjdeyi verdi…

Galatasaray’ın Kolombiyalı futbolcusu Falcao, üç kız sonrasında eşinin erkek çocuk beklediğini ilk kez açıkladı.

Ülkesine RCN Noticias kanalına konuşan Falcao, 20 haftalık hamilelik ve koronavirüs nedeniyle karantina ortasında eşi Lorelei kızlarıyla harika zaman geçirdiğini anlattı. Galatasaray’da oynayan oyuncu, eşinin hamileliğinin her aşamasını daha önce hiç olmadığı kadar paylaşabildiğini itiraf etti.
“Her baba gibi çok mutluyum, çocuk için çok heyecanlıyım, üç kızımızla mutluyduk, ama şimdi erkekle birlikte tam hissedeceğiz. Çünkü adımı devam ettirecek. Aile olarak önemli bir zamanda bize geliyor” dedi.

Eşi “Lorelei’nin kendisi gibi erkek çocuk istediğini söyleyen Falcao, “hamilelik testlerini aldığını ve olumlu olduğunu bilmeden önce erkek olacağını hissetmişti. Bana, ‘Tanrı bana bir oğlum olacağını söylemişti, biliyordum” iddiasında bulundu.

Falcao ayrıca; “hamilelik evriminin hiç bir anını kaçırmadım. Kızlarımın büyüme aşamalarını görebildim. Belirsizlik içinde, bunun gelişeceğine inanıyoruz ve umuyoruz. Birlikte ilerleyeceğiz ve bebek doğduğunda ailemiz daha iyi olacak” ifadelerini kullandı.

Falcao’nun Dominique, Desirée ve Annette isminde 7, 5 ve 3 yaşında üç kızı var.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.