X

Düzce Üniversitesi’nde Şampiyonluk Yarışı

Erzurum'dan Kick Boksa Vurucu Darbe

Düzce Üniversitesi’nde Şampiyonluk Yarışı

Ünilig Oryantiring Türkiye Şampiyonası Düzce’de Heyecanla Gerçekleşti

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda düzenlenen Ünilig Oryantiring Türkiye Şampiyonası, 29 üniversitenin katılımıyla Düzce Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

İki etap halinde yapılan şampiyonanın ilk etabı Kaynaşlı Darıyeri Yörükler Mevkii’nde, ikinci etabı ise Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi’nde gerçekleşti.

Ödül törenine Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nedim Sözbir, Oryantiring Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Tekin Çolakoğlu, Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selahattin Akpınar, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, protokol üyeleri, davetli konuklar, sporcular ve öğrenciler katıldı.

Törende konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı ve Rektör Nedim Sözbir, şampiyonaya katılan öğrencilere teşekkür ederek, dereceye girenleri tebrik etti.

Dereceye giren sporculara ödülleri takdim edildi. Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 1. sınıf öğrencisi Hüseyin Yüce, ikinci gün Sürat Yarışması erkekler kategorisinde Türkiye ikincisi olma başarısı gösterdi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.