X

Balıkesirli genç hakem Süper Lig yolunda

Balıkesir’i en iyi şekilde temsil eden A Klasman Hakemi ve Trendyol 1. Lig’de düdük çalan Oğuzhan Çakır, Süper Lig yolunda. Balıkesir bölgesi A Klasman Hak

Balıkesirli genç hakem Süper Lig yolunda

Balıkesir’i en iyi şekilde temsil eden A Klasman Hakemi ve Trendyol 1. Lig’de düdük çalan Oğuzhan Çakır, Süper Lig yolunda.

Balıkesir bölgesi A Klasman Hakemi Oğuzhan Çakır hafta sonu Merkez Hakem Kurulu düzenlemiş olduğu A klasman hakemleri terfi sınavına katılacak. 7A klasman hakeminin davet edildiği sınavda başarılı olan hakemler Süper Lig hakemi olarak görev yapacaklar. Trendyol 1. Lig’de yönettiği maçlarla yıldızı parlamaya başlayan Oğuzhan Çakır, Süper Lig hakemi olarak görev alırsa, 25 yaşında Türkiye’de Süper Lig tarihinde en genç hakem olarak tarihe geçecek. Başarılarıyla Balıkesir’in sevilen hakemlerinden olmayı başaran Oğuzhan Çakır, yurt dışındaki liglerde de maç yönetmeyi hedefliyor.

Balıkesirli genç hakem Süper Lig yolunda

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.