X

Genç Atletler, Birleşmiş Milletler Spor Festivali’nde Parladılar

Genç Atletler, Birleşmiş Milletler Spor Festivali’nde Parladılar

Bursa Uludağ Üniversitesi Spor Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu

Bursa Uludağ Üniversitesi’nin (BUÜ) düzenlediği Spor Festivali, çok sayıda öğrenci topluluğunun katılımıyla gerçekleşti. Festivalde sporcu gençler, yaptıkları gösterilerle izleyicileri büyüledi.

Açılış törenine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Cafer Çiftçi, Spor Koordinatörü Öğr. Gör. Tuncer Topsaç ve SKS Daire Başkanı Mehmet Aydemir’in yanı sıra akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı.

Konuşmasında Prof. Dr. Çiftçi, BUÜ’nün yaklaşık 130 aktif topluluğa ev sahipliği yaptığını vurguladı. Bu toplulukların, spordan sanata kadar çeşitli alanlarda değerli organizasyonlar düzenlediğini belirtti.

Festivalde öğrenci toplulukları, stantlar açarak faaliyetlerini tanıttı. Genç sporcular ise gösterileriyle büyük beğeni topladı.

Rektör Yardımcısı Çiftçi ve heyeti, açılış töreninin ardından topluluk stantlarını ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti. Okçuluk standında Çiftçi, gençlerle birlikte ok atma talimi yaptı.

Çiftçi, “Üniversite hayatını dolu dolu yaşayan bir gençlik var. Bu tür etkinliklere destek vermeye devam edeceğiz. Programa emeği geçen ve katılan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.