X
TOHM’dan Milli Gururlar: 7 Güreşçi Milli Takım Yolunda!

Afyonkarahisar Genç Güreşçileri Milli Takım Kampına Davet Edildi

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, Yurt Hizmetleri Müdürü Mustafa Asan ve Şube Müdürü Adil Kamberoğlu, Türkiye Olimpik Hazırlık Merkezi’nde (TOHM) genç güreşçilerle bir araya geldi.

Yaklaşan U-17 ve U-20 Avrupa Şampiyonaları için Bolu’da düzenlenecek olan milli takım kampına Afyonkarahisarlı 7 sporcu davet edildi. Buğra Kavak, Osman Kaplan, İsmail Mertkollu, Efe Kağan Sucu, Fatih Aydın, Yakup Çöl ve Abdullah Toprak’tan oluşan güreşçilere Milli Takım Antrenörü Mehmet Ali Daylak eşlik edecek.

Bolu’da düzenlenecek olan milli takım kampı, genç güreşçilerin uluslararası platformda Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeleri için önemli bir fırsat sunuyor. Kamp, sporcuların hem fiziksel hem de zihinsel olarak hazırlanmasını amaçlıyor. Kamp süresince sporcular, alanında uzman antrenörler eşliğinde çeşitli antrenman ve teknik çalışmalar yapacaklar.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.