X
Göztepe’nin 99. Yılında Kapasite Artışı Hedefi

Göztepe’den Önemli Açıklamalar

Göztepe CEO’su Kerem Ertan, düzenlediği basın toplantısında kombine satışları, sponsorluk anlaşmaları, 99. yaş kutlamaları ve stadyum kapasitesinin artırılması hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Kombine Satışları

Ertan, forma sponsorlukları konusunda önemli ilerlemeler kaydedildiğini belirtti. Göğüs sponsoru olarak İzmir’in önde gelen bir firmasıyla anlaşmaya varılırken, forma önü ve sol kolu için de sponsorluk anlaşmaları sağlandı. Şortun arkası ve sırt kısmı için görüşmeler devam ediyor.

99. Yaş Kutlaması

Kulübün 99. yaş kutlamaları 14 Haziran’da sahil kenarında düzenlenecek. DJ performansı, meşale yakma töreni, havai fişek gösterisi ve Levent Yüksel konseri gibi etkinlikler yer alacak.

Stadyum Kapasitesi

Ertan, ayakta seyirci düzenlemesiyle stadyum kapasitesinin artırılabileceğini söyledi. Güney tribününün kapasitesinin 8 bine çıkarılması için gerekli hazırlıklar tamamlandı. Kuzey tribününün kapasitesinin de 3 bin artırılması planlanıyor.

Yeni Localar

Bünyamin Derman, ayakta seyirci uygulamasıyla birlikte yeni localar için de çalışmalar yapıldığını belirtti. Maraton tribününün yeni localar için en uygun alan olduğu belirtildi.

Ertan, “Sürekli yaşayacak bir alan kurduk. Stadımızın altına yaşam mekanları inşa ettik. Başkanımız Mehmet Sepil’in projesini hayata geçirdik ve harika bir tesis ortaya çıktı” dedi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.