X
Yüreğir’den POMEM’e Adım Adım!

Yüreğir Belediyesi’nin POMEM Kursiyerleri Başarılarını Başkan Demirçalı ile Kutladı

Yüreğir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’nün ücretsiz POMEM kursuna katılan kursiyerler, spor mülakatını başarıyla tamamladıktan sonra Belediye Başkanı Ali Demirçalı’yı ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Kursiyerler, belediyenin açtığı kurslar sayesinde hayallerine kavuşma fırsatı bulduklarını ve daha fazla kursun açılmasını talep ettiklerini dile getirdiler. Başkan Demirçalı, kursiyerlerin başarılarından duyduğu memnuniyeti ifade ederek kursların devam edeceğini ve sporun yaygınlaşması için çalışacaklarını belirtti.

Başkan Demirçalı ayrıca, kursiyerlere Ankara’daki sözlü mülakatlarda konaklama ve yol desteği sağlayacaklarının müjdesini verdi. 70 erkek ve 32 kadın kursiyerin katıldığı spor mülakatında, 69 erkek ve 31 kadın kursiyer başarılı olarak toplamda 100 kursiyerin mülakattan geçtiğini açıkladı. Ayrıca, iki erkek ve üç kadın kursiyerin Akdeniz Bölge Derecesi elde ettiğini söyledi.

Yüreğir Belediyesi, Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde POMEM, SUEM, ASEM ve PMYO hazırlık kurslarının devam edeceğini bildirdi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.