X

Yıldırım’da Okul Sporlarının İlçe Şenlikleri Heyecanla Sonlandı

Yıldırım’da Okul Sporlarının İlçe Şenlikleri Heyecanla Sonlandı

Yıldırım Belediyesi’nin Okul Sporları Şenliği’nde Binlerce Öğrenci Yarıştı

Yıldırım Belediyesi, Yıldırım Kaymakamlığı, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Milli Eğitim İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle düzenlenen Okul Sporları İlçe Şenlikleri büyük bir ilgiyle gerçekleşti.

Naim Süleymanoğlu Spor Kompleksi’nde düzenlenen şenliklere ortaokul kademesinden 46 okuldan 191 takım ve bin 944 öğrenci katıldı. Öğrenciler, kıyasıya geçen müsabakalarda mücadele etti.

Şenliklerin ödül töreninde dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ayrıca yarışmaya katılan tüm okullara Yıldırım Belediyesi tarafından spor malzemeleri dağıtıldı.

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, törende yaptığı konuşmada, “İnsanı merkeze alan bir yaklaşımla çalışıyoruz. Bu yıl ikinci kez düzenlediğimiz İlçe Spor Şenlikleri ile 4 bin 142 öğrencimizi sporla buluşturduk. Bu müsabakalarla öğrencilerimize ekip ruhu kazandırıyoruz” dedi.

İl Gençlik ve Spor Müdürü Rahmi Aksoy, “İlçe Spor Şenlikleri şölen havasında gerçekleştirildi. Bu müsabakalara katılan sporculardan nice güzel başarılar çıkacağını ümit ediyorum” diye konuştu.

Yıldırım Kaymakamı Metin Esen ise, “Tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Bu organizasyonda emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.