X

Milli Ampute Futbol Takımı’na Yatırım Finansman Desteği

Milli Ampute Futbol Takımı’na Yatırım Finansman Desteği

Türkiye’nin İlk Borsa Aracı Kurumu Ampute Futbol Milli Takımı’na Forma Sponsoru Oldu

Türkiye’nin ilk borsa aracı kurumu Yatırım Finansman, Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı’na forma sponsoru oldu.

Yatırım Finansman, toplumsal fayda ilkesi doğrultusunda spor ve sanat alanlarına yatırımlar yapıyor. Bu kapsamda, Ampute Futbol Milli Takımı’na forma sponsoru olarak destek oluyor.

İmza töreni, 17 Mayıs Cuma günü Yatırım Finansman’ın Genel Müdürlük Binası’nda gerçekleştirildi. Törene Yatırım Finansman Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bilgiç, Genel Müdür Eralp Arslankurt, Kurumsal İletişim Direktörü Barış Esen, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Alpaslan Erkoç ve Ampute Futbol Milli Takım Kaptanı Rahmi Özcan katıldı.

Bilgiç, yaptığı konuşmada, Ampute Futbol Milli Takımı’nın azmi ve başarılarıyla herkese ilham kaynağı olduğunu vurguladı. Arslankurt ise, Türkiye’nin ilk borsa aracı kurumu olarak finans sektöründeki öncülüklerinin yanı sıra sosyal yatırımlara da önem verdiklerini belirtti.

Erkoç, Türkiye’nin ampute futbolda dünyada söz sahibi bir ülke olduğunu ifade ederek, milli takımın başarılarının dünyaya örnek olduğunu söyledi. Özcan ise, milli takım olarak üçüncü Avrupa şampiyonluğuna ulaşmak istediklerini ve Yatırım Finansman’ın desteklerinin kendilerini mutlu ettiğini belirtti.

İmza töreni, forma takdimi ve toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.