X
Ultra Maratoncular Uludağ’ın Zirvesine Meydan Okuyacak

Uludağ Premium Ultra Trail 12-14 Temmuz’da Geri Dönüyor

Uludağ’ın eşsiz doğasında gerçekleşecek olan Uludağ Premium Ultra Trail, 12-14 Temmuz tarihleri arasında sporcuları ağırlayacak.

Beş Farklı Parkurda Yarışma

Bu yıl 7’ncisi düzenlenecek yarış, birbirinden güzel ve zorlu beş farklı parkura ev sahipliği yapacak. Sporcular, 100 kilometrelik UPUT100K’dan 6 kilometrelik UP6K’ya kadar çeşitli mesafelerde yarışabilecekler.

Tarih ve Doğayla İç İçe Parkurlar

Oteller bölgesinden başlayacak olan parkurlar, Cennet Tepe, Kirazlı Yayla, Süleymaniye, Zeyniler Köyü, Cumalıkızık, Kürekli Şelalesi, Saitabat Şelalesi, Alaçam Buzul Göletleri ve Uludağ küçük zirvesini kapsayacak.

Unutulmaz Bir Yarış Deneyimi

Uludağ Premium Ultra Trail, sporculara unutulmaz bir yarış deneyimi sunmayı hedefliyor. Yarışçılar, Marmara’nın doğal güzellikleriyle çevrili ve tarihi şehirlerinden biri olan Bursa’da koşmanın keyfini çıkaracaklar.

Uludağ’ın Turistlik Potansiyelini Artırma

Uludağ İçecek Türk A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, yarışın Uludağ’ın turizm potansiyelini artırmaya yönelik olduğunu belirtti. “4 mevsim Uludağ” mottosuyla hareket ettiklerini ifade eden Kızıl, yarışın ilkbahar ve yaz aylarında Uludağ’ın doğasını tüm dünyaya tanıtmayı amaçladıklarını söyledi.

Yarış Programı

Uludağ Premium Ultra Trail’in yarış programı şöyle:

UPUT100K: 13 Temmuz Cumartesi, 06.00
UPA66K: 13 Temmuz Cumartesi, 06.00
UPGE30K: 13 Temmuz Cumartesi, 08.00
UP16K: 13 Temmuz Cumartesi, 09.00
UP6K: 13 Temmuz Cumartesi, 10.00

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.