X

Toroslar’da Yazın Suyun Tadını Çıkarmaya Hazır Olun!

Toroslar’da Yazın Suyun Tadını Çıkarmaya Hazır Olun!

Toroslar Belediyesi Yaz Spor Okullarında Yüzme Kursları Başlıyor

Toroslar Belediyesi, yaz spor okulları kapsamında 7-18 yaş grubuna yönelik yüzme kursları düzenleyeceğini duyurdu. Kurslar, 16 Temmuz’da başlayacak ve iki etap halinde gerçekleştirilecek.

İlk etap 16 Temmuz-2 Ağustos, ikinci etap ise 6 Ağustos-23 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Kurslar, haftada 4 gün, günde 1 saat sürecek. Toplamda 1.500 kursiyer yüzme eğitimi alacak.

Kurslara katılmak isteyenler, 28 Haziran’a kadar Zeki Ayan Mahallesi’ndeki belediye ana hizmet binası veya Halkkent Mahallesi’ndeki Yunus Emre Kültür Merkezi’ndeki veznelere 480 TL kayıt ücreti yatırmaları gerekiyor. Kayıt için kimlik fotokopisi, ikametgah belgesi, sağlık raporu ve 1 adet fotoğraf da istenecek.

Kurslar, Toroslar Belediyesi Olimpik Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirilecek. Havuz, temizlik, bakım ve onarım çalışmalarıyla yaz dönemine hazır hale getirildi.

Toroslar Belediye Başkanı Abdurrahman Yıldız, “Çocuklarımız ve gençlerimiz hem yüzme öğrenecek hem de yaz tatilini keyifle geçirecekler” dedi. Başkan Yıldız, yüzme kurslarının yanı sıra gençlere yönelik diğer projelerin de devam ettiğini vurguladı.

Şehit ve gazilerin birinci derece yakınları kurslara ücretsiz katılabilecek.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.