X
Tatvan’da Sporcu Yetiştiren Kurs Kapılarını Araladı

Tatvan’da Spor Liseleri Sınavlarına Hazırlık Kursu Yoğun İlgi Gördü

Bitlis’in Tatvan ilçesinde, spor liselerinin yetenek sınavlarına hazırlanacak 8. sınıf öğrencilerine yönelik ücretsiz bir kurs açıldı.

Tatvan Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından başlatılan kurs, Kaymakam Dr. Remzi Demir’in desteğiyle hayata geçirildi. Kurs, haftanın 7 günü devam ediyor ve bayram tatilinde de sürecek.

Gençlik ve Spor Müdürü Erkan Doymaz, kursun yoğun ilgi gördüğünü belirterek, “İlçemizdeki 8. sınıf öğrencilerine spor liselerinin sınavlarına hazırlanmaları için bir fırsat sunmak istedik. Kursumuzda öğrencilerimiz yeteneklerini keşfetme ve sınavlara en iyi şekilde hazırlanma imkanı buluyorlar” dedi.

Doymaz, gençlerin sporun her alanında başarılı olması için çalıştıklarını vurgulayarak, “Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirerek geleceğin sporcuları olmalarına katkı sağlamak istiyoruz. Kursumuzun tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

qr okuyucu -- ücretsiz qr menü -- Alan Adı Kaydı -- WordPress Hosting
YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.